Credit24 kredīts

By | October 27, 2014

2018. gadā Aizdevējs Credit24 piedāvā aizdot no 50 līdz 4000 eiro ar atmaksas Credit 24termiņu no 14 dienām līdz 3 gadiem. Kredīts tiek piešķirts bez ķīlas un bez galvotāja. Netiek prasīta arī izziņa no darba devēja, taču Credit24 pārstāvētais uzņēmums pārbauda aizņēmēju ienākumus.

Saņemt kredītu var visi Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 75 gadiem, kas atbilst šādiem nosacījumiem:

  • regulāri ienākumi;
  • nav iekļauti parādnieku reģistros;
  • Latvijas pilsonība vai pastāvīgās uzturēšanas atļauja;
  • ir savs bankas konts, uz kuru saņemt aizdevumu.

Tu vari pieteiktie kredītam 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā, taču pārskaitījumi tiek veikti tikai no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00 (arī brīvdienās un svētku dienās). Klientam ir iespēja vienlaikus saņemt tikai vienu aizdevumu no Credit24. Pieteikties atkārtotam kredītam var tikai pēc tam, kad atmaksāts iepriekšējais aizdevums. Tradicionāli jaunajiem klientiem sākotnēji netiek piešķirts aizdevums 4000 eur apmērā, taču visam ir izņēmumi. Ja jūsu ienākumi ir ļoti augsti, iespējams, ka aizdevējs noticēs jūsu maksātspējai un godaprātam jau pirmajā reizē.

Pakalpojumu klāstā šobrīd ir pievienojusies arī kredītlīnija, kas dod iespēju ikvienam Latvijas iedzīvotājam izvēlēties elastīgu aizdevumu, noskaidrot savu kredītlimitu un atmaksāt parādu pa daļām vai visu uzreiz. Pats labākais ir tas, ka par limita noteikšanu nav jāmaksā. Jāmaksā ir tikai par to naudas summu, ko izlietosiet. Tas ir izdevīgi, jo ļauj būt pilnīgi drošiem, ka reizē, kad tas būs visvairāk vajadzīgs aizņemties būs iespējams uzreiz un nevajadzēs gaidīt lēmuma pieņemšanu.

Kā atmaksāt kredītu internetā ?

Tāpat kā jebkurš nebanku kredītu devēja arī Credit24 kredīts vai kredītlīnija ir jāatmaksā savlaicīgi. Lai nodrošinātu to, ka nauda nonāk uzņēmuma kontā savlaicīgi, pārskaitījumu veiciet 3 darba dienas pirms termiņa beigām. Tas ir sevišķi svarīgi apstākļos, ja jums nav konts Swedbank, jo šī ir vienīgā banka, kurā šim aizdevējam ir bankas konts.

Jūs varat atmaksāt aizdevumu pirms termiņa. Ja to darīsiet, attiecīgi samazināsies arī par aizņēmumu samaksātie procenti. Precīzu informāciju par to varat uzzināt, piezvanot uz uzņēmuma biroju.

Vai varu pagarināt kredīta atmaksas termiņu ?

Diemžēl Credit 24 nepiedāvā iespēju pagarināt kredīta atmaksas termiņu. Tas nozīmē, ka gadījumā, ja nespēsiet atgriezt parādu līgumā noteiktajā termiņā, būs jāmaksā soda nauda par saistību nepildīšanu. Ja neesat droši par savām iespējām atdot aizdevumu kredītlīgumā noteiktajā termiņā, izvēlieties kādu citu aizdevēju. Absolūti lielākā daļa uzņēmumu ļauj pagarināt līgumu (par maksu).

Credit24 kontakti

Uzņēmums MCB FINANCE sākotnēji radās Igaunijā, taču tagad ir izpleties arī Latvijā, Lietuvā un Austrālijā un tā jaunais nosaukums ir SIA Ipf Digital. Pavisam nesen šo uzņēmumu iegādājās investīciju fonds no Lielbritānijas un ir gaidāma tā strauja ekspansija.

Adrese: Merķeļa iela 21, Rīga.