Ondo kredīts

Jaunais kreditors ondo piedāvā aizdot no 50 līdz 425 eiro ar termiņu līdz 30 dienām. Piesakoties aizdevumam pirmajā reizē, iespējams saņemt līdz 300 eiro bez komisijas un procentu maksājumiem, pie nosacījuma, ka parāds tiek atlīdzināts savlaicīgi.

Kam ir pieejams ondo kredīts internetā ?

Šobrīd ondo pirmais kredīts bez procentu maksas ir pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kas ir vecumā no 20 līdz 75 gadiem un atbilst ondo logo lvšādiem nosacījumiem:

  • saņem oficiālus ienākumus savā bankas kontā apmērā, kas ļauj atmaksāt parādu līgumā noteiktajā termiņā;
  • nav iekļauts parādnieku melnajos sarakstos (Creditreform, Paus Konsults u.c.);
  • ir personīgais bankas konts, uz kuru saņemt aizdevumu;
  • ir Latvijas pilsonībā, nepilsoņa statuss vai pastāvīgās uzturēšanās atļauja.

Ondo. lv kredīts tiek piešķirts, izvērtējot klienta iesniegto kredīta pieteikumu. Lai pārliecinātos, ka pieteikuma iesniedzējs ir patiesais labuma guvējs, aizņēmējam no sava bankas konta ir jāpārskaita viens cents uz ondo bankas kontu. Veikt pārskaitījumu iespējams no sava internetbankas profila vai bankas filiāles (jāmaksā papildus komisijas maksa).

Ondo priekšrocības

  • Pirmais kredīts bez komisijas maksas;
  • Netiek prasīta ķīla vai galvotājs;
  • Ilgs darba laiks no plkst. 7.00 līdz plkst. 24.00 (arī brīvdienās un svētku dienās);
  • Iespēja pagarināt kredītlīguma termiņu (maksas pakalpojums);
  • Iespēja atmaksāt aizdevumu pirms termiņa un maksāt mazāk (konsultējieties ar ondo. lv kredītspeciālistiem par izmaksām);
  • konts četrās bankās – Citadele, DNB banka, Nordea un Swedbank (iespēja saņemt un atmaksāt naudu ātrāk).

Cik izmaksā aizņemšanās ?

SIA “ONDO” kredīts jaunajiem klientiem ir pieejams īstermiņā bez procentiem, taču standarta komisijas maksa ir 10% mēnesī. Aptuveni tikpat daudz ir jāmaksā par līguma darbības termiņa pagarināšanu apstākļos, kad parādu nav iespējams atlīdzināt savlaicīgi.  Aizņemoties 300 eiro uz 30 dienām Gada procentu likme (GPL) būs 218.9 %. Atgādināsim, ka GPL atspoguļo visas izmaksas, kas rastos patērētājam, aizņemoties naudu uz 1 gadu.

Kā atmaksāt aizdevumu atbildīgi ?

Lai izvairītos no liekām problēmām (soda nauda, parādu piedzinēji, tiesa, papildus izmaksas, sabojāta kredītvēsture) ir svarīgi pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtēt savas finansiālās iespējas. Ja neesat pārliecināti,  ka spēsiet atgriezt parādu līgumā noteiktajā termiņā, neaizņematies. Atmaksājot kredītu laikā, ondo jaunajiem klientiem neprasīs pilnīgi neko. Aizņemoties atkārtoti būs jāmaksā līgumā noteiktā komisijas maksa. Mūsu ieteikums – atgriezt parādu 2 darba dienas pirms termiņa, pārskaitot līdzekļus uz atbilstošu bankas kontu. Piemēram, jums ir konts DNB bankā, skaitiet naudu uz ondo DNB kontu. Jums ir konts Swedbank, skaitiet naudu uz swedbank. u.t.t. Aizņemieties atbildīgi.