Open kredīts aizdevums no Open Credit lv

By | March 10, 2015

Ātrais open kredīts ļauj aizņemties līdz 1500 eiro uz laiku līdz 2 gadiem. Aizņemoties pirmajā reizē tradicionāli pieejama mazāka aizdevuma summa. Pastāvīgajiem klientiem kredītlimits tiek paaugstināts un iespējas saņemt opencredit kredītu jau kļūst lielākas. Izvērtē savas finansiālās iespējas. Aizņemies atbildīgi.

Kad es varu pieteikties Opencredit aizdevumam ?

Tagad Tu vari pieteikties open kredītam visu diennakti, taču kredīta pārskaitījumi tiek veikti tikai no plkst. 8.00 līdz plkst. open credit aizdevums22.00. Piesakoties aizdevumam, visātrāk naudu saņemsi situācijās, kad Tev un openkredit devējam ir bankas konts vienā un tajā pašā Latvijā reģistrētajā komercbankā.

Lai pretendētu uz aizņēmumu Tev ir jābūt vismaz 20 gadus vecam, ar regulāriem ienākumiem un pozitīvu kredītvēsturi. Opencredit ir nebanku kredītu devēju asociācijas biedrs, līdz ar to jāņem vērā dažas nianses. Piemēram, ja tagad Tev jau ir paņemts kredīts kādā citā uzņēmumā, tad aizņemties atkārtoti varēsi vien tad, kad parāds būs nomaksāts.

Pirmais solis, lai saņemtu open kredītu ir anketas aizpildīšana. Otrais solis – reģistrācijas maksas (0,01 cents) pārskaitīšana. Trešais solis naudas saņemšana. Tradicionāli pārskaitījumi tiek veikti aptuveni operatīvi, taču tikai pie nosacījuma, ka ir veikti nepieciešamie priekšdarbi un openkredit speciālisti nav pārlieku noslogoti.

Kredīta saņemšanai nav vajadzīgs ne galvotājs, ne ķīla, ne izziņa no darba devēja. Tas nozīmē, ka Tu vari aizņemties pat situācijās, kad vajadzīga vien neliela summa. Protams, jāņem vērā, ka parāds agri vai vēlu būs arī jāatmaksā, tādēļ aizņemies saprātīgi.

Tu vari uzzināt vairāk par citiem ātro kredītu devējiem mūsu vietnes sadaļā ātrie kredīti vai sākumlapā. Aizņemies atbildīgi.