Par mums

Portāls pateretajiem.lv ir paredzēts visiem Latvijas iedzīvotājiem, kas ikdienā pērk, nomā vai jebkādā citā veidā lieto un iegādājas preces un pakalpojumus. Katrs no mums saskaras ar pārdevējiem un apkalpojošo personālu, pat tie, kas paši strādā šajos arodos. Vēlamies, lai saņemtais pakalpojums vai lieta būtu kvalitatīvs, bet, ja nav, lai varētu atgūt savu naudu.

Samērā liels uzsvars portālā tiks likts uz ātrajiem kredītiem, jo šī ir tā joma, kas ir salīdzinoši maz regulēta, taču plaši izmantota. Piemēram, 2013. gadā ātro kredītu devēji izsniedza aptuveni 1,5 miljonu mikro kredītu, kas ārkārtīgi daudz, ņemot vērā, ka Latvijā dzīvo vien aptuveni 2 miljoni iedzīvotāju, bērnus un zīdaiņus ieskaitot.

Otrs uzsvars būs auto līzings un autobraucēju apmācība, jo šī ir tā joma, kas skar praktiski katru no mums, kas dzīvo pilsētā vai pārvietojas pa Latvijas autoceļiem.

Trešā joma, kam vēlamies pievērsties ir veselības uzturēšana un ārtniecības pakalpojumi, jo to kvalitāte burtiski ietekmē katru no mums. Agri vai vēlu, tas ir cits jautājums.

Nākotnē plānojam pievērsties arī pārtikas un sabiedriskās ēdināšanas, kā arī transporta pakalpojumiem. Ceram uz jūsu atbalstu.