Viasms

By | October 27, 2014

Mazo kredītu devējs Viasms piedāvā aizdot līdz 500 eiro ar termiņu līdz 30 dienām. Jaunajiem klientiem pirmais aizdevums līdz 200 eiro pieejams bez komisijas maksas saskaņā ar via sms kredītlīguma nosacījumiem. Izvērtējiet savu maksātspēju. Aizņemieties atbildīgi.

Kas vajadzīgs, lai aizņemtos no via sms ?

viasms kredītdevēja attēls lvJums ir vajadzīga Latvijas pilsonība (pastāvīgā iedzīvotāja statuss), nav kavēti kredītmaksājumi vai citi maksājumi (nedrīkst būt sabojāta kredītvēsture). Papildus tam ir jābūt regulāriem ienākumiem (alga), bankas kontam un mobilajam telefonam. Nav vajadzīga ķīla vai galvotājs, jo viss interneta kredīta piešķiršanas process notiek online vidē, t.i. bez dokumentiem papīra formā. Minimālais vecums, lai aizņemtos via sms credit ir 20 gadi, bet maksimālais 70 gadi. Tas nozīmē, ka kredīts pieejams gan jauniešiem, gan pensionāriem.

Piesakoties aizdevumam, būs jāpārskaita simbolisks mikro maksājums (0,01 eiro cents) uz kreditora bankas kontu. Maksājuma mērķis – pārliecināties, ka pieteikuma iesniedzējs ir patiesais bankas konta īpašnieks.

Cik ātri es saņemšu naudu ?

Sia “via sms” strādā katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00 un brīvdienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 20.00. Aizpildot kredīta pieteikumu, aizdevēja darba laikā naudu saņemsiet aptuveni 15 minūtēs, pie nosacījuma, ka Jums ir konts kādā no zemāk minētajām bankām.

  • Swedbank
  • DNB banka
  • Citadele
  • Nordea
  • Norvik banka

Klienti, kuriem ir konts kādā citā bankā aizdevumu saņems ne ātrāk kā 1 stundā, bet jārēķinās ar laiku līdz 3 darba dienām. Iemesls šai atšķirībai laika ietvaros ir starpbanku maksājumu īpatnības.
Via sms pirmais kredīts bez maksas – vai pieejams ?

Ievadā jau norādījām, ka viasms. lv piedāvā jaunajiem klientiem aizdot līdz pat 200 eiro ar termiņu līdz 1 mēnesim. Aizņemoties atkārtoti vienmēr būs jāmaksā komisijas maksa, kuras apmērs ir ~10% no aizdevuma summas mēnesī.

Kā atmaksāt aizdevumu ?

Visērtāk atmaksāt parādu ir pārskaitot attiecīgu naudas summu uz viasms bankas kontu. Ja gadās aizkavēties, aizdevējs ļaus pagarināt līguma atmaksas termiņu, veicot attiecīgas izvēles savā lietotāja profilā. Lai darbību apstiprinātu būs jāpārskaita attiecīga naudas summa (~10-15 procenti no parāda summas) par kredīta līguma pagarināšanu uz 1 mēnesi.

Nemaksātājiem jārēķinās, ka viasms. lv var aprēķināt soda naudu par katru kavējuma dienu. Papildus tam ilgstoši nemaksātāji tiek nodoti parādu piedzinējiem, kas kredīta izmaksas palielina vēl vairāk. Vienlaikus parādnieks tiek klasificēts kā ilgstošs nemaksātājs un tiek iekļauts parādnieku datu bāzēs, bet parāds var tikt piedzīts pat tiesas ceļā. Aizņemieties atbildīgi.

Viasms kontakti un rekvizīti

  • Adrese: Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 8-5, LV-1010.
  • Reģ. Nr.: 40103259867
  • Speciālā nebanku kreditora licence Nr. NK-2013-031 (izsniedz PTAC).