Vivus kredīts

By | March 3, 2015

AS 4Finance piederošais Vivus.lv ir viens no lielākajiem Latvijas ātro kredītu devējiem. Paralēli Latvijai uzņēmums ir pārstāvēts arī Lietuvā, Zviedrijā, Dānijā, Somijā, Spānijā, Kanādā, Krievijā un daudzās citās valstīs (ar citu nosaukumu). Tagad Vivus klienti var aizņemties līdz 1500 eiro un atmaksāt naudu 2 gadu laikā.

Ko piedāvā Vivus ?

  • Kredīts ar termiņu līdz 24 mēnešiem
  • Pieteikuma aizpildīšana bez reģistrācijas maksas
  • Vecuma ierobežojumi 20 – 75 gadi
  • Darba laiks: 7.00 – 23.00

vivus lvSalīdzini kredītu Vivus.lv ar citiem aizdevējiem un izvēlies sev piemērotāko. Ja vajadzīgs aizdevums uz ilgāku termiņu bez bankas starpniecības, šis varētu būt pieņemams variants. No otras puses, ja vajadzīgs vien īstermiņa kredīts līdz 300 eiro, tad daudzi ātro kredītu devēji spēs piedāvāt izdevīgākus nosacījumus. Piemēram, pirmais kredīts bez maksas procentiem jaunajiem klientiem ir pieejams vairākos uzņēmumos. Arī Vivus reizēm piedāvā līdzīgas akcijas, t.sk. 90 dienas nemaksā neko jeb iespēju atlikt parāda atmaksu 3 mēnešus no vietas. Tiesa, tas nenozīmē, ka ir iespējams aizņemties pavisam bez komisijas procentiem.

Pieteikties aizdevumam Vivus vari 24 stundas diennaktī, arī brīvdienās un svētku dienās. Visātrāk naudu (10 minūtēs) var saņemt Swedbank, DNB, Citadele, Nordea, GE Money un Norvik klienti, jo šajās bankās aizdevējam ir atvērts bankas konts. Ja bankas konti ir atšķirīgās bankās, jārēķinās, ka līdz naudas saņemšanai var paiet krietni ilgāks laiks, reizēm pat trīs darba dienas. Aizpildot anketu netiek prasīta darba vietas izziņa, taču ir jānorāda ienākumu gūšanas veids un vieta. Šāda prasība ir noteikta Latvijas likumdošanā un tās neievērošanas gadījumā klientiem ir iespējam vēlāk maksāt tikai likumiskos procentus. Tiesa, nav zināms, cik ilgi un bieži tas šādi reāli notiek.

Aizdevuma saņemšanai ir vajadzīgs vien bankas konts kādā no Latvijā reģistrētām komercbankām un aktīvs mobilā telefona pieslēgums (der arī priekšapmaksas kartes). Iespējams, ir vērts atzīmēt, ka vivus.lv kredītu var saņemt bez nodrošinājuma un arī bez galvotāja. Tas var likties fantastika, bet mūsdienās internets sniedz iespējas pārbaudīt daudzus un dažādus datus par klientiem online vidē.

Tradicionāli komisijas maksa Viva kredītam ir 10% mēnesī un tikpat ir jāmaksā par kredītlīguma termiņa pagarināšanu uz tikpat ilgu laiku. Tā rezultātā Vivus.lv ir uzskatāms par vienu no izdevīgākajiem ātro kredītu devējiem, jo, piemēram, Ferratum par līdzīgu pakalpojumu vairumā gadījumu prasa  augstāku komisijas maksu. Ja plānojat ņemt kredītu, vienmēr atcerieties aizņemties izvērtējot savas iespējas atmaksāt naudu.

Rīkojieties atbildīgi, lai pašiem pēc tam nav jākaunas par pieņemtajiem lēmumiem. Latvijā ir gana daudz cilvēku, kas ir vieglprātīgi rīkojušies un nav izvērtējuši savu maksātspēju. Rezultātā brīdī, kad pienāk atmaksas moments, naudu atgriezt nevar un ir jāmaskā par aizdevuma pagarināšanu vai jārēķinas ar soda naudu par saistību nepildīšanu. Pirmais variants ir lētāks, bet abos gadījumos tās ir papildus izmaksas bez kurām var iztikt.